O nas

  • Podziel się:

Consulting Group to firma istniejąca od 1993 roku, a departament agencji pracy tymczasowej jest jednym z jej sfer działalności gospodarczej.

Działamy na podstawie zezwolenia nr. 6977

Na rynku świadczymy usługi od 2011 roku, to 5 lat doświadczeń  i rzesze zadowolonych klientów oraz pracowników. Na forach internetowych i w ramach marketingu szeptanego nie znajdziecie o nas negatywnych opinii. Pomagamy pracownikom rozwiązywać także inne ich problemy  życiowe i rodzinne, współpracując z kancelarią prawną.

Twój problem to także nasz problem – to nasze motto.

Rozwijamy się systematycznie pomimo zmian w prawie niemieckim, utrudniającym zatrudnianie cudzoziemców, nasi pracownicy to dobrze dobrana kadra, która jest  wyróżniana przez kontrahentów zagranicznych. Spotykamy się z wieloma  wyrazami podziękowań. Szanujemy trudną pracą naszych polskich partnerów w specyficznej dziedzinie opieki nad ludźmi w podeszłym wieku, z wieloma schorzeniami czy anomaliami psychicznymi, każdy przypadek oceniamy indywidualnie. Do dyspozycji Państwa stawiamy doświadczony personel działu marketingu zagranicznego, sekcję prawną oraz  dużo dobrej woli i wyrozumiałość naszych przedstawicieli w Niemczech czy Austrii.

Przyjdź, dowiedz się wyjedź, zarób a wrócisz do nas ponownie.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kielce 2015.